Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Weekend na drogach powiatu ciechanowskiego

Data publikacji 29.05.2017

Kilkanaście kolizji drogowych, 6 nietrzeźwych rowerzystów, 4 nietrzeźwych kierowców samochodami, zatrzymane prawa jazdy ( 5 ) i dowody rejestracyjne (13 ) od pojazdów to bilans minionego weekendu na drogach powiatu ciechanowskiego.

26 maja br. około godz. 14:00  w Ciechanowie na skrzyżowaniu ul. Pułtuskiej i ul. Batalionów Chłopskich doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech pojazdów. Według ustaleń policjantów, 23-letni kierowca samochodu marki Chevrolet nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadąc ul. Batalionów Chłopskich wjechał na skrzyżowanie z ul. Pułtuską  i zderzył się z jadącym w kierunku m. Władysławowo pojazdem marki Renault następnie pojazd Renault uderzył w jadący z przeciwnego kierunku samochód marki VW. W wyniku zdarzenia 4 osoby trafiły do szpitala, na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Młodemu kierowcy chevroleta policjanci zatrzymali fakultatywnie prawo jazdy. Od pojazdów zatrzymano dowody rejestracyjne.

Tego samego dnia o godz. 15:40 doszło do potrącenia pieszej w Ciechanowie na drodze osiedlowej przy ul. Armii Krajowej. 55-letni mieszkaniec Ciechanowa kierowca Nissana Micra potrącił przebiegającą przez jezdnię 12-latkę. Dziewczynka trafiła do szpitala. Ustalono, że obrażenia jakich doznała to powierzchowne stłuczenia i otarcia.

 

Powrót na górę strony