Aktualności

II Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie

Data publikacji 01.02.2020

Dziś w Ciechanowie odbył się II Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął p.o. Komendanta Wojewódzkiego Policji z/s w Radomiu insp. Michał Ledzion. Zwycięzcą turnieju - tak samo jak w roku ubiegłym została drużyna z KPP w Pułtusku.

Komendant Powiatowy Policji w Ciechanowie wspólnie z Zarządem Niezależnych Samorządnych Związków Zawodowych Policjantów zorganizowali Halowy Turniej Piłki Nożnej. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął p.o. Komendanta Wojewódzkiego Policji z/s w Radomiu insp. Michał Ledzion

Drużyny z komend powiatowych w Ciechanowie, Mławie, Żurominie, Płońsku, Przasnyszu, Makowie Mazowieckim, Pułtusku i komendy miejskiej w Ostrołęce walczyli o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie.

Mecze zostały rozegrane na hali sportowej MOSIR  w Ciechanowie. O godz. 9:45 turniej otworzył Komendant Powiatowy Policji w Ciechanowie insp. Grzegorz Grabowski. 

Rywalizacja została rozegrana w dwóch grupach, pierwszy mecz rozpoczął się o godz. 10:00. Każdy mecz trwał 12 minut bez przerwy w grze. Na początku zostało rozegranych 12 meczów, następnie zostały rozegrane dwa mecze w półfinałach. Drużyny z Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku, Mławie, Żurominie oraz komendy miejskiej w Ostrołęce walczyły o wejście do finału Turnieju.

Rozgrywki zakończyły się następująco:

I miejsce – KPP w Pułtusku

II miejsce – KPP w Mławie

III miejsce – KPP w Żurominie

IV miejsce- KMP w Ostrołęce

V miejsce – KPP w Ciechanowie

VI miejsce- KPP w Płońsku

VII miejsce- KPP w Przasnyszu

VIII miejsce – KPP w Makowie Mazowieckim

 

 Najlepszym zawodnikiem Turnieju został: Kamil Rupacz z KMP w Ostrołęce

Najlepszym Strzelcem Turnieju został: Maciej Watkowski z KPP w Żurominie

Najlepszym Bramkarzem Turnieju został : Krzysztof Jaszczak z KPP w Pułtusku

 Współorganizatorami Turnieju byli: Starostwo Powiatowe w Ciechanowie, PUZ w Ciechanowie oraz WORD w Ciechanowie.

 Wszystkim serdecznie dziękujemy

Powrót na górę strony