Aktualności

Dwa wypadki drogowe - trzy ranne osoby

Data publikacji 18.03.2019

Ciechanowska policja prowadzi postępowania w sprawie dwóch wypadków drogowych, w których ranne zostały trzy osoby. Do pierwszego zdarzenia doszło w piątek około godz. 21:30 w miejscowości Szulmierz gdzie zderzyły się dwa pojazdy. Do drugiego wypadku doszło w sobotę przed południem w centrum Ciechanowa. Tym razem w zdarzeniu brały udział trzy samochody.

Ciechanowscy policjanci wyjaśniają okoliczności oraz przyczyny wypadku drogowego, w którym ranna została 19-letnia pasażerka samochodu skoda fabia. Według ustaleń funkcjonariuszy, w piątek około godz. 21:30, 18-letni kierowca samochodu skoda fabia wyjechał na drogę wojewódzką nr 616 z leśnej drogi i wtedy doszło do zderzenia z pojazdem marki fiat stilo, który poruszał się od strony Gruduska w kierunku Ciechanowa. Kierowcy byli trzeźwi.

W sobotę około godz. 11:20 w Ciechanowie na skrzyżowaniu ulic 11 PUL i 11 Listopada doszło do wypadku drogowego z udziałem trzech pojazdów. Według ustaleń funkcjonariuszy policji, 36-letni kierowca samochodu skoda wjechał na skrzyżowanie z ul. 11 Listopada jadąc od strony ronda, natomiast 32-letni kierowca BMW poruszał się ul. 11 PUL w kierunku ul. Pułtuskiej, z przeciwnego kierunku jechał 56-letni kierowca samochodu Hyundai. W wyniku zderzenia się tych pojazdów do szpitala zostali przewiezieni kierowcy skody oraz bmw.

Policja prowadzi postępowania w tych sprawach.

Pamiętajmy o zachowaniu ostrożności na drodze, chwila nieuwagi, pośpiech, rozkojarzenie mogą zakończyć się tragicznie.

Zwiększmy uwagę na drodze i zadbajmy o własne i innych bezpieczeństwo.

Powrót na górę strony