Aktualności

Uroczysta zbiórka w Komendzie Powiatowej Policji w Ciechanowie

Data publikacji 13.03.2019

Uroczysta zbiórka w Komendzie Powiatowej Policji w Ciechanowie. Były nagrody, wyróżnienia i podziękowania. Za bohaterską postawę, za zaangażowanie i sumienne wykonywanie obowiązków służbowych, również poza określonym czasem służby. Uroczyście pogratulowaliśmy najpopularniejszym dzielnicowym.

Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego zostali wyróżnieni przez Komendanta Wojewódzkiego Policji z/s w Radomiu. insp. Tomasz Michułka nagrodził dwóch funkcjonariuszy, którzy pełnili służbę 1 marca 2019 roku na terenie powiatu ciechanowskiego. Tego dnia wieczorem policjanci uratowali kobietę z tonącego chevroleta.

asp. Grzegorz Sekuła i sierż. szt. Jakub Podgórski otrzymali nagrody pieniężne i podziękowania.

 

Za zaangażowanie w służbie oraz właściwe i skuteczne wykonywanie obowiązków służbowych, Komendant Powiatowy Policji w Ciechanowie nagrodził funkcjonariuszy z Wydziału Ruchu Drogowego oraz Wydziału Prewencji.

 

mł. asp. Adama Pszczółkowskiego

mł. asp. Jakuba Kraśniewskiego

sierż. szt. Tomasza Kucharskiego

oraz mł. asp. Piotra Bonisławskiego

 

Komendant Powiatowy Policji w Ciechanowie wyróżnił również policjantów, którzy reprezentowali Jednostkę Policji w Ciechanowie podczas Halowych Turniejów Piłki Nożnej. Drużyna Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie to zarówno funkcjonariusze z Wydziału Prewencji, Wydziału Kryminalnego jak i PP w Glinojecku.

  1. sierż. szt. Paweł Maciak

  2. sierż. szt. Marcin Kasza

  3. sierż. szt. Artur Karwowski

  4. st. sierż. Marcin Demkowski

  5. sierż. Sylwia Lubińska

  6. sierż. Mariusz Lewandowski

  7. post. Emil Drozd

  8. podkom. Sylwester Nowicki

  9. sierż. szt. Sebastian Sumiła

Uroczysta zbiórka odbyła się w obecności zaproszonych gości Starosty Ciechanowskiego Joanny Potockiej-Rak oraz Pana Roberta Piotrowskiego przedstawiciela Posła na Sejm RP Pani Anny Cicholskiej oraz kadry kierowniczej KPP w Ciechanowie.

 

kom. Jolanta Bym

Powrót na górę strony