Aktualności

Najpopularniejszy dzielnicowy 2018 roku

Data publikacji 12.03.2019

Konkurs „Najpopularniejszy Dzielnicowy Roku”, jest oceną służby dzielnicowego, która jest prowadzona przez mieszkańców Mazowsza w formie ankiety. Mieszkańcy powiatu ciechanowskiego wybrali asp. szt. Michała Hernera z terenu gminy Sońsk.

Konkurs „Najpopularniejszy Dzielnicowy Roku”, jest oceną służby dzielnicowego, która jest prowadzona przez mieszkańców Mazowsza w formie ankiety. Służy poszerzeniu wiedzy mieszkańców o roli policjantów pierwszego kontaktu jakimi są dzielnicowi. Mieszkańcy powiatu ciechanowskiego zdecydowali, że najpopularniejszym dzielnicowym 2018 roku jest:


1. asp. szt. Michał Herner dzielnicowy z terenu gminy Sońsk. O wygranej asp. szt. Michała Hernera zdecydowało 1102 mieszkańców.
W uzasadnieniu swojego wyboru jeden z ankietowanych napisał: „Zaradny, pracowity, odpowiedzialny, swoją postawą daje przykład mieszkańcom, miły, rozmowny człowiek, który chętnie służy radą i pomocą”.
2. Drugie miejsce z liczbą 953 oddanych głosów zajął asp. szt. Piotr Pomaski.
3. Na trzecim miejscu uplasował się asp. szt. Waldemar Kamiński dzielnicowy z terenu gminy Regimin, który zdobył 393 głosy.

 

J.B.

Powrót na górę strony