Aktualności

Areszt za spowodowanie śmiertelnego wypadku

Data publikacji 08.03.2019

Na wniosek policji i prokuratury, sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania wobec 33-letniego mieszkańca Makowa Mazowieckiego, który jest podejrzany o spowodowanie tragicznego wypadku drogowego, w którym zginął 71-letni mieszkaniec Pułtuska. 33-letniemu kierowcy grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

 

Informacja o zdarzeniu: http://www.mazowiecka.policja.gov.pl/wci/aktualnosci/27400,Tragiczny-wypadek-drogowy-zginal-71-letni-kierowca.html

 

Po raz kolejny apelujemy do kierowców o zachowanie rozsądku na drodze i jazdę zgodną z przepisami. Nadmierna prędkość i kierowanie pod działaniem alkoholu to nadal główne przyczyny wypadków drogowych.

W związku z dużym zagrożeniem wypadkowością na drogach powiatu ciechanowskiego, gdzie niejednokrotnie przyczyną zdarzeń drogowych, w których giną ludzie jest nadmierna prędkość oraz kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu, ciechanowscy policjanci dziś oraz w poniedziałek będą prowadzić wzmożone działania ukierunkowane na eliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierowców a także skontrolują prędkość z jaką poruszają się po ciechanowskich drogach kierowcy pojazdami. Kierowcy, którzy nie przestrzegają przepisów prawa muszą liczyć się z konsekwencjami.

 

 

Powrót na górę strony