Aktualności

II miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej

Data publikacji 05.03.2019

Drużyna Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie zajęła II miejsce w XIV Karnawałowym Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Przasnyszu i Przewodniczącego ZT NSZZP w Przasnyszu. Gratulujemy !

W ostatnią sobotę na hali sportowej ZSP w Przasnyszu odbył się XIV Karnawałowy Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji i Przewodniczącego ZT NSZZP w Przasnyszu.
W XIV Karnawałowym Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego i Przewodniczącego ZT NSZZP w Przasnyszu rywalizowało pięć drużyn, które reprezentowały Komendę Powiatową Policji w: Ciechanowie, Makowie Mazowieckim, Pułtusku i Przasnyszu. W turnieju udział wzięła również drużyna z 2 Ośrodka Radioelektronicznego z Jednostki Wojskowej w Przasnyszu. Wszystkie drużyny były bardzo dobrze przygotowane. Mecze rozgrywano w systemie „każdy z każdym”.

I miejsce zdobyła drużyna reprezentująca Jednostkę Wojskową w Przasnyszu, II miejsce zdobyła drużyna z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie, a III miejsce drużyna z Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku.

Wszystkie drużyny uczestniczące w turnieju otrzymały puchary i dyplomy. Sędziowie oraz najlepszy piłkarz i bramkarz otrzymali pamiątkowe statuetki. Turniej był okazją do integracji środowisk policyjnych i chwilą odpoczynku od codziennych rutynowych zajęć.

Wszystkim drużynom gratulujemy umiejętności i zaangażowania oraz zapraszamy do wzięcia udziału w turnieju w 2020r.

 

KPP Przasnysz

K.B.

Powrót na górę strony