Aktualności

Piłeś? Nie jedź!

Data publikacji 07.02.2019

Kierowanie pod działaniem alkoholu to nadal jedna z głównych przyczyn wypadków drogowych. Ciechanowscy policjanci w trakcie codziennej służby dbają aby do takich zdarzeń drogowych nie dochodziło. Funkcjonariusze podczas kontroli drogowych sprawdzają stan trzeźwości kierujących. Jak się okazuje wielu kierowców jednak bagatelizuje zagrożenie i wsiada za kierownicę pod działaniem alkoholu. Nie inaczej było wczoraj gdzie kierowca miał ponad 2 promile i spowodował zdarzenie drogowe!

Do kolizji doszło na ul. Niechodzkiej w Ciechanowie w pobliżu stacji paliw "Mrówka". 47-letni mieszkaniec Ciechanowa kierując oplem, nie dostosował prędkości do warunków drogowych i uderzył w tył volvo, którym kierował 27-letni mieszkaniec naszego miasta. Jak się okazało sprawca był nietrzeźwy, miał ponad 2,3 promila alkoholu, ponadto nie miał prawa - nawet będąc trzeźwym, wsiąść z kółko ponieważ nie posiadał do tego uprawnień. Opel został zabrany przez holownika, a kierowca "na podwójnym gazie" za swój czyn odpowie przed sądem. 

STOP AGRESJI DROGOWEJ.

Jeśli byłeś świadkiem agresywnego zachowania ze strony innego uczestnika ruchu - POWIADOM NAS!

Zanim wyślesz zgłoszenie sprawdź, na terenie której jednostki Policji popełniono wykroczenie.

Odpowiedni wybór przyczyni się do szybszej reakcji na zarejestrowane zdarzenie.

Koniecznie opisz: Data, godzina zdarzenia, miejscowość, droga/ulica, numer rejestracyjny ujawnionego pojazdu.

Podaj również: Zgłaszający: Imię i Nazwisko, adres korespondencyjny, telefon kontaktowy.

Przesyłając materiał filmowy na stopagresjidrogowej.kwp@mazowiecka.policja.gov.pl wyrażasz zgodę na jego wykorzystanie (w tym upublicznienie) w celach działań profilaktycznych na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego (cechy identyfikacyjne pojazdów, wizerunki uczestników zostaną zasłonięte w sposób zapewniający ochronę danych osobowych).

Powrót na górę strony