Aktualności

Uroczyste pożegnanie policjantów.

Data publikacji 04.02.2019

Komendant Powiatowy Policji w Ciechanowie insp. Grzegorz Grabowski i I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji mł. insp. Zbigniew Andres podczas uroczystej zbiórki, pożegnali policjantów, którzy opuścili szeregi ciechanowskiej Policji. Teraz przed emerytami otwiera się nowy rozdział w ich życiu.

1 lutego br. w murach Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie odbyło się pożegnalne spotkanie dla policjantów Policji, którzy przeszli na emeryturę.

Komendant dziękując zgromadzonym za lata służby podkreślił, że szeregi Policji opuszczają dobrzy fachowcy. Jednocześnie życzył wszystkim możliwości nadrobienia zaległości rodzinnych, możliwości realizowania swoich długo odkładanych pasji. Zauważył również, że ten nowy czas również powinien być wypełniony aktywnościami, życząc powodzenia w realizacji nowych przedsięwzięć. Przechodzącym na zasłużony odpoczynek wręczono listy gratulacyjne i drobne upominki. Pod koniec oficjalnej części spotkania wszystkich zaproszono na wspólną kawę i słodki poczęstunek, podczas którego we własnym gronie mogli podzielić się wspomnieniami i planami na przyszłość.

Powrót na górę strony