Aktualności

Debata ewaluacyjna w Ciechanowie

Data publikacji 05.03.2018

Serdecznie zapraszamy na debatę społeczną poświęconą bezpieczeństwu na terenie miasta Ciechanów. Debata odbędzie się 7 marca o godzinie 17:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Ciechanowie.

Jedną z metod zwiększenia bezpieczeństwa są debaty społeczne, które  oparte są na budowaniu atmosfery zaufania i zrozumienia z mieszkańcami, w celu rozwiązywania istniejących problemów w zakresie bezpieczeństwa.

Dlatego już w najbliższą środę zapraszamy mieszkańców Ciechanowa do udziału w ewaluacyjnej debacie społecznej, o godz. 17:00 w  sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Ciechanowie.

Podczas  debaty omówiona zostanie realizacja wniosków z debat lokalnych, które odbyły się w dniu w maju ubiegłego roku, poruszone zostaną także tematy związane z poprawą bezpieczeństwa w różnych obszarach.

W trakcie spotkania mieszkańcom zostanie zaprezentowana również  Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz aplikacja ,, Moja Komenda” oraz program ,,Dzielnicowy bliżej nas". Aplikację  pozwalają każdemu mieszkańcowi mieć wpływ na bezpieczeństwo oraz na szybki i wygodny  kontakt z dzielnicowym.   

Serdecznie zapraszamy do wzięcia  udziału w debacie.

Powrót na górę strony