Aktualności

Zbiórka krwi "SpoKREWnieni służbą" w hołdzie Żołnierzom Wyklętym

Data publikacji 02.03.2018

W najbliższy wtorek (6 marca) na terenie Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie odbędzie się zbiórka krwi. W ramach ogólnopolskiej akcji pn. „spoKREWnieni służbą” policjanci i pracownicy ciechanowskiej komendy oddadzą honorowo krew. Funkcjonariusze zachęcają od udziału w akcji wszystkich mieszkańców.

W ramach ogólnopolskiej akcji pn. „spoKREWnieni służbą”, którą patronatem objął Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Pan Joachim Brudziński, służby podległe MSWiA, w hołdzie Żołnierzom Wyklętym oddawać będą krew osobom chorym i ofiarom wypadków.

Zbiórkę zorganizuje Komenda Powiatowa Policji w Ciechanowie wspólnie z Klubem Honorowych Dawców Krwi działający przy KPP Ciechanów. Mobilny punkt krwiodawstwa zaparkuje na placu przy komendzie (ul. 11 Pułku Ułanów Legionowych 25). Krew będzie można oddawać od godz. 9:00. Udział w akcji zapowiedzieli już ciechanowscy policjanci, pracownicy komendy oraz uczniowie szkół ponadgimnazjalnych. Mile widziani będą oczywiście również wszyscy mieszkańcy. Aby oddać krew należy mieć przy sobie dowód osobisty, a także być po lekkim posiłku.

Na uczestników akcji będzie czekała kawa.

 

Zapraszamy na zbiórki krwi, które odbędą się również w garnizonie mazowieckim. Informacje na ten temat w poniższym linku.

 

http://www.mazowiecka.policja.gov.pl/ra/dzialania-policji/aktualnosci/16869,SpoKREWnieni-sluzba.html

Powrót na górę strony