Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

2 osoby zatrzymane z narkotykami

Data publikacji 15.02.2018

Ciechanowscy policjanci zatrzymali dwie osoby w związku z posiadaniem substancji zabronionych. Jeden z zatrzymanych już usłyszał zarzut. Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii za przestępstwo z art. 62 przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj policjanci z ciechanowskiej komendy dwa razy podejmowali interwencję w związku z posiadaniem środków odurzających i substancji psychotropowych, których posiadanie jest zabronione. Funkcjonariusze z Wydziału kryminalnego realizując własne ustalenia zatrzymali 28-letniego mieszkańca Ciechanowa, który posiadał według wstępnych badań amfetaminę. Mężczyzna po przedstawieniu zarzutów został zwolniony.

Policjanci z Wydziału Prewencji zatrzymali natomiast 44-latka. W mieszkaniu u mężczyzny znaleziono biały proszek. Mężczyzna twierdził, że to dopalacz, jednak wstępne badanie substancji wskazało, że jest to amfetamina. Dodatkowo przy mężczyźnie policjanci znaleźli torebkę foliową z suszem roślinnym ( wstępne badanie- marihuana) . 44-latek spędził noc w policyjnym areszcie, dziś usłyszy zarzuty.

 

kom. Jolanta Bym

Powrót na górę strony