Aktualności

Ciechanowscy policjanci zatrzymali 4 mężczyzn w związku z pobiciem.

Data publikacji 30.10.2017

Czterech mieszkańców Ciechanowa zostało zatrzymanych w związku z pobiciem dwóch mężczyzn. Po wykonanych czynnościach przez ciechanowskich kryminalnych ostatecznie przedstawiono pięć zarzutów, trzem zatrzymanym.

Do zdarzenia doszło w piątek 27 października tuż przed północą w Ciechanowie przy ul. Narutowicza. Jak wynika z ustaleń policjantów, dwóch mieszkańców Ciechanowa zostało zaatakowanych przez trzech mężczyzn w wieku trzydziestu kilku lat. Sprawcy pobicia znaleźli się tam przypadkowo, byli w drodze do sklepu. Poszkodowani natomiast czekali na samochód, który miał ich odwieźć do domu po zakończonej imprezie. Wszyscy uczestnicy zajścia byli pod działaniem alkoholu. Jeden z poszkodowanych 26-letni mieszkaniec Ciechanowa trafił do szpitala- na szczęście nie doznał poważniejszych obrażeń ciała.

Patrol policji, który interweniował na miejscu zdarzenia zatrzymał czterech najbardziej agresywnych mężczyzn, którzy spędzili dwie noce w policyjnym areszcie. Policjanci po zebraniu materiału dowodowego, oraz gdy zatrzymani wytrzeźwieli, przedstawili zarzuty trzem mieszkańcom Ciechanowa. Dwóch 32-latków i 30-latek łącznie usłyszeli pięć zarzutów za pobicie.

 

podkom. Jolanta Bym

Powrót na górę strony