Aktualności

Policja apeluje o ostrożność na drodze.

Wczoraj na terenie powiatu ciechanowskiego doszło aż do 10 zdarzeń drogowych, ranna została jedna osoba. Padający deszcz powoduje, ze drogi są śliskie. Apelujemy o zachowanie ostrożności i dostosowanie prędkości do warunków na drodze.

Wczoraj na terenie powiatu ciechanowskiego odnotowaliśmy 10 zdarzeń drogowych, do poważniejszych doszło na drodze relacji Gołymin Ośrodek- Pułtusk i tuż przed Glinojeckiem na krajowej 60-ce. Trzy osoby zostały przewiezione do szpitala.

 

Ok godz. 7:30 doszło do wypadku drogowego na drodze wojewódzkiej nr 618 w miejscowości Osiek Górny. W wyniku zdarzenia do szpitala zostały przewiezione dwie osoby w tym kobieta w ciąży.

Policjanci ustalili, że na drodze relacji Gołymin Ośrodek- Pułtusk doszło do zderzenia czołowego samochodów osobowych Audi i BMW. Do zderzenia doszło najprawdopodobniej podczas manewru wyprzedzania przez kierowcę audi jadącego przed nim samochodu ciężarowego. W tym czasie z przeciwnego kierunku poruszał się pojazd marki BMW. Policjanci zatrzymali 37-letniemu kierowcy audi prawo jazdy, mężczyzna był trzeźwy. 19-letnia pasażerka BMW została w szpitalu na obserwacji natomiast 21-letni kierowca tego pojazdu nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała.

 

 

Ok godz. 9:30 na łuku drogi tuż przed wjazdem do Glinojecka samochód opel astra zderzył się czołowo z ciężarówką scania. W wyniku zdarzenia do szpitala została przewieziona kierująca oplem 21-letnia mieszkanka Glinojecka. Kobieta pozostała w szpitalu na obserwacji, według wstępnych informacji doznała ogólnych potłuczeń ciała. Kierowcy byli trzeźwi. Droga była przez kilka godzin zablokowana.

 

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzeń drogowych.

Powrót na górę strony