Aktualności

Dwóch piratów drogowych zatzrymanych w Gogolach

Data publikacji 11.09.2017

W miejscowości Gogole Wielkie policjanci zatrzymali dwóch piratów drogowych którzy jechali z prędkością ponad 100 km/h w obszarze zabudowanym gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h. Już stracili prawa jazdy.

10 września br. o godz. 18:05 Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego ciechanowskiej policji zatrzymali do kontroli skodę, którym kierował 60-letni mężczyzna. Kierowca skody w miejscowości Gogole jechał z prędkością 113 km/h w obszarze zabudowanym gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h.

Kolejny kierowca, który jechał z nadmierną prędkością został zatrzymany w tym samym miejscu o 19:30. 26-letni kierowca BMW pędził z prędkością 114 km/h. Mężczyzna przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 64 km/h.

Policjanci zatrzymali obu kierowcom prawo jazdy. Mężczyźni otrzymali również mandaty i punkty karne.

Przypominamy, że nadmierna prędkość to główna przyczyna wypadków drogowych. Policjanci w trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego codziennie kontrolują czy kierowcy stosują się do przepisów prawa i przeciwdziałają zagrożeniom jakie niesie za sobą nadmierna prędkość.

Powrót na górę strony