Aktualności

Bezpieczne Majowe Dni Białobrzegów

Data publikacji 20.05.2024

Jak co roku Policjanci zabezpieczyli Majowe dni Białobrzegów. W sobotę nad bezpieczeństwem mieszkańców ziemi białobrzeskiej i gości spoza powiatu, czuwali funkcjonariusze ruchu drogowego, prewencji jak i kryminalni.

W sobotę (18.05.2024) białobrzescy policjanci dbali o bezpieczeństwo uczestników  Majowych Dni Białobrzegów organizowanych na terenie targowiska miejskiego w Białobrzegach. Tłumy widzów, artyści, sztab techniczny - to wszystko sprawia, że białobrzescy policjanci do tej imprezy przygotowują się znacznie wcześniej. Na czas samej imprezy plenerowej na ulicach miasta możemy spotkać więcej policyjnych patroli pieszych, jak i zmotoryzowanych. Policjanci ruchu drogowego informują o występujących utrudnieniach na drodze oraz o możliwości dojazdu do miejsc parkingowych.

Podczas tegorocznych koncertów nie doszło do znaczących zakłóceń spokoju, funkcjonariusze reagowali na wszelkie wykroczenia polegające na spożywaniu alkoholu w miejscach objętych zakazem bądź też wykroczenia związane z nieobyczajnymi wybrykami.

asp. Joanna Golus / KPP Białobrzegi 

Powrót na górę strony