Aktualności

Kolejny poszukiwany zatrzymany

Data publikacji 20.05.2024

W sobotę (18.05.24) dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Białobrzegach zatrzymali 32-latka , który był poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia.

Mieszkaniec powiatu białobrzeskiego od marca tego roku poszukiwany był sądowym nakazem zatrzymania i doprowadzenia. Powodem jego problemów z prawem było naruszenie przepisów karnych. Za swoje czyny miał odbyć karę 10 miesięcy pozbawienia wolności. Mężczyzna jak ustalili mundurowi ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Szereg czynności pozwoliło białobrzeskim funkcjonariuszom ustalić aktualne  miejsce pobytu poszukiwanego 32- latka. Dobre rozpoznanie pozwoliło na jego  zatrzymanie.  Wyraźnie zaskoczonego mężczyznę zatrzymali funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Białobrzegach i zgodnie z treścią nakazu został doprowadzony do zakładu karnego celem odbycia kary pozbawienia wolności.

To kolejny raz kiedy to dzięki skutecznym działaniom białobrzeskich policjantów osoba nie uniknie odpowiedzialności karnej i odbędzie karę pozbawienia wolności za murami aresztu.

asp. Joanna Golus / KPP Białobrzegi 

Powrót na górę strony