Aktualności

Wypadek z udziałem motocyklisty!

W Białobrzegach na drodze K-48 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty. Mężczyzna trafił do szpitala. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz wykonali czynności niezbędne do ustalenia jego okoliczności.

W piątek (17.05.2024) o godz. 13:40 na drodze K-48 w Białobrzegach, w rejonie skrzyżowania ul. Spacerowej oraz Mikowskiej, doszło do wypadku drogowego w wyniku którego obrażenia odniósł kierujący motocyklem. Jak wynika z relacji świadków, wyjeżdżający z ul. Mikowskiej ( drogi podporządkowanej) 60-letni kierujący BMW, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu poruszającemu się motocyklem Yamaha 64-latkowi. W związku z tym zdarzeniem motocyklista doznał obrażeń ciała, karetką pogotowia ratunkowego został przetransportowany do szpitala w Radomiu. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Na miejscu zdarzenia funkcjonariusze białobrzeskiej Policji zabezpieczyli ślady, wykonali dokumentację fotograficzną oraz przesłuchali świadków. Droga K-48 była kilkanaście minut zablokowana, dla szybkiego udrożnienia ruchu wprowadzono objazd a następnie ruch wahadłowy. Wyjaśnieniem przyczyn tego zdarzenia zajmą się funkcjonariusze wydziału dochodzeniowego białobrzeskiej komendy.

Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności. Sezon motocyklowy w pełni. Na wielu polskich drogach w całym kraju pojawiają się fani jednośladów. Jak zawsze apelujemy do wszystkich kierujących o rozwagę i przestrzeganie przepisów. Każdy uczestnik ruchu drogowego musi mieć na względzie bezpieczeństwo swoje i innych.

asp. Joanna Golus / KPP Białobrzegi 

Powrót na górę strony