Aktualności

ŚMIERTELNY WYPADEK NA DK 48 W SZCZYTACH- POLICJANCI APELUJĄ O OSTROŻNOŚĆ I ROZWAGĘ NA DRODZE!

Data publikacji 20.03.2023

W piątek w powiecie białobrzeskim miał miejsce tragiczny w skutkach wypadek drogowy. Na łuku drogi kierujący volkswagenem stracił panowanie nad pojazdem. Niestety konsekwencją tego zdarzenia były bardzo poważne obrażenia kierowcy, którego życia nie udało się uratować. Policjanci apelują do użytkowników dróg, aby stosowali się do przepisów ruchu drogowego. Czasem na drodze wystarczy chwila, aby znaleźć się w trudnej sytuacji.

Tuż przed godziną 23:00 w piątek Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Białobrzegach został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze krajowej nr 48 w miejscowości Szczyty. Przybyli na miejsce funkcjonariusze wstępnie ustalili, że 21-letni mieszkaniec gminy Białobrzegi, który kierował osobowym volkswagenem, prawdopodobnie w wyniku niedostosowania prędkości do warunków ruchu i utraty panowania nad pojazdem, wjechał do przydrożnego rowu, gdzie następnie jego samochód uderzył w drzewo.

 Niestety w wyniku poniesionych obrażeń na miejscu zmarł 21-letni kierujący pojazdem.
Policjanci wykonali na miejscu niezbędne czynności procesowe pod nadzorem Prokurator
a. Obecnie trwa analiza zebranego materiału dowodowego, a funkcjonariusze wyjaśniają wszystkie okoliczności oraz przyczyny tego wypadku.

 

Policjanci apelują o rozwagę oraz ostrożność na drodze. Zachowujmy szczególną ostrożność i pamiętajmy o tym, że nasze bezpieczeństwo w głównej mierze zależy od nas samych.

 

Autor: mł. asp. Ewa Kozyra

Powrót na górę strony