Aktualności

DZIELNICOWI NA SPOTKANIU Z PRZEDSZKOLAKAMI

Data publikacji 08.03.2023

Dzielnicowi z Posterunku Policji w Radzanowie mł. asp. Karol Golus i sierż. Wojciech Rumniak wczoraj odwiedzili najmłodszych z Przedszkola w Starych Sieklukach. Tematem prelekcji było bezpieczeństwo na drodze oraz w domu . Dzieci wykazały się doskonałą wiedzą i bezbłędnie odpowiadały na zadawane przez dzielnicowych pytania. Nie zabrakło także wspólnych zdjęć z policjantami.

W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych dzielnicowi z Posterunku Policji w Radzanowie praktycznie każdego dnia odwiedzają dzieci i młodzież. Tym razem funkcjonariusze zawitali do milusińskich z Przedszkola w Starych Sieklukach. Tu dzieci okazały się bardzo śmiałe i gdy tylko stróże prawa pojawili się w drzwiach przedszkola, zaczęły zadawać im pytania.

Przedszkolaki chciały wiedzieć na czym polega praca policjanta i z jakich elementów składa się jego służbowe wyposażenie. Prowadzący spotkanie dzielnicowi z posterunku udzielili milusińskim kilka cennych wskazówek dotyczących bezpiecznego poruszania się po drodze i właściwych zachowań w domu. Policjanci podkreślali, jak ważne dla własnego bezpieczeństwa jest noszenie elementów odblaskowych, szczególnie teraz w okresie jesiennym. Na zakończenie dzieci otrzymały odblaski oraz wszyscy razem zrobili sobie wspólne zdjęcie.

 

Autor: mł. asp. Ewa Kozyra

Powrót na górę strony