Aktualności

POŻEGNANIE Z …MUNDUREM

Data publikacji 09.01.2023

W minioną środę w białobrzeskiej komendzie odbyło się uroczyste pożegnanie dwóch funkcjonariuszy, którzy po długoletniej służbie przeszli na emeryturę.


Komendant Powiatowy Policji w Białobrzegach mł. insp. Grzegorz Mikołajczyk oraz I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Białobrzegach podinsp. Paweł Ozga  w obecności kadry kierowniczej w ciepłych słowach podziękowali odchodzącym na emeryturę policjantom. Były to szczególne chwile z uwagi na odejście bardzo doświadczonych i długoletnich funkcjonariuszy. Ze służbą rozstali się bowiem dwaj policjanci: aspirant sztabowy Robert Pawłowski oraz młodszy aspirant Paweł Kucharczyk. Pierwszy z nich przez ostatnie lata pracował w Zespole Dyżurnych  białobrzeskiej komendy , natomiast drugi był dzielnicowym na terenie gminy Wyśmierzyce i Radzanów.  - Dziękujemy wam za wieloletnią i pełną zaangażowania służbę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu białobrzeskiego– mówili  komendanci.  

Jednocześnie życzyli zdrowia i wszelkiej pomyślności w realizacji planów i zamierzeń, na które do tej pory zabrakło czasu. Wyrazili również nadzieję, że pomimo wielu nowych obowiązków na emeryturze będą utrzymywać stały kontakt z tutejszą jednostką. - Życzymy wam radości z każdego dnia, zdrowia, pogody ducha, wszelkiej pomyślności. By ten nowy etap w życiu był doskonałym czasem na urzeczywistnienie tych pragnień, które do tej pory ustępowały miejsca powinnościom policyjnej profesji – życzyli komendanci. Do życzeń dołączyła się również kadra kierownicza.

Policjanci żegnając się z mundurem podziękowali za wspólną służbę i lata spędzone w białobrzeskiej jednostce.

 

Autor: mł. asp. Ewa Kozyra
 

Powrót na górę strony