Aktualności

DZIELNICOWY Z WIZYTĄ W PRZEDSZKOLU

Data publikacji 13.10.2022

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Białobrzegach prowadzą działania prewencyjne w szkołach i przedszkolach, przypominają zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym, których celem jest zapewnienie bezpiecznej drogi do szkoły i przedszkola.

Pomimo tego, że wrzesień już minął policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Białobrzegach w trosce o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży nadal prowadzą spotkania w szkołach i przedszkolach w ramach akcji Bezpieczna Droga do Szkoły, aby dotrzeć do jak największej liczby uczniów.

Wczoraj dzielnicowym Gminy Wyśmierzyce wraz policjantz Zespołu Profilaktyki Społecznej Nieletnich i Patologii odwiedzili przedszkolaków z Publicznego Przedszkola w Wyśmierzycach. Podczas spotkania omówili najważniejsze zasady bezpieczeństwa podczas pobytu w przedszkolu jak również w drodze do przedszkola oraz podczas powrotu do domu. W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych uczestników ruchu drogowego białobrzescy policjanci prowadzą spotkania w szkołach i przedszkolach na terenie powiatu.

Autor: mł. asp. Ewa Kozyra

Powrót na górę strony