Aktualności

ARESZT ZA POSIADANIE ŚRODKÓW ODURZAJĄCYCH

Data publikacji 13.09.2022

Zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających usłyszał 40-letni mężczyzna. W piątek Sąd zadecydował o jego tymczasowym aresztowaniu. Podejrzanemu grozi kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci zajmujący się przestępczością narkotykową w białobrzeskiej komendzie ustalili, że na jednej z posesji na terenie gminy Promna mogą znajdować się środki odurzające. Funkcjonariusze postanowili zweryfikować swoje informacje. W środę (7.09.2022) weszli na teren posesji zajmowanej przez 40-latka. W toku przeprowadzonego przeszukania, policjanci zabezpieczyli ponad 800 gramów marihuany , ibogainę oraz grzybki halucynogenne.

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. W miniony czwartek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków . Materiał dowodowy, jaki zgromadzili funkcjonariusze w tej sprawie, skutkował wystąpieniem do oskarżyciela i Sądu o tymczasowy areszt. W piątek(9.09.2022)Sąd Rejonowy w Grójcu przychylił się do tego wniosku i zadecydował, że najbliższe trzy miesiące 40-latek spędzi w zakładzie karnym.

 

Autor: mł. asp. Ewa Kozyra

Powrót na górę strony