Aktualności

Kradli paliwo na stacjach paliw. Kto ich rozpoznaje?

Data publikacji 22.04.2017

Policjanci z Białobrzegów proszą o pomoc w poszukiwaniach mężczyzn, którzy wielokrotnie kradli paliwa ze stacji paliw.

Od początku roku wielokrotnie dochodziło do kradzieży paliw na stacjach paliw powiatu białobrzeskiego przy trasie S7. Złodzieje szczególnie upodobali sobie stacje BP i Orlen w miejscowości Sucha oraz Lotos w Broniszewie. We wszystkich przypadkach proceder wygląda podobnie. Z pojazdu pod dystrybutorem wysiada mężczyzna, tankuje paliwo do zbiornika paliwa lub do pojemników połączonych z wlewem paliwa znajdujących się w bagażniku. Po zatankowaniu szybko wsiada do samochodu i odjeżdża ze stacji nie regulując należności za zatankowane paliwo.

Złodziej jeżdżący srebrnym Peugeotem 207 jest zuchwały do tego stopnia, że na terenie Białobrzegów wcześniej kradnie tablice rejestracyjne z innych pojazdów. Następnie zakłada je do swojego samochodu i wyrusza w objazd po okolicznych stacjach paliw zaopatrując się w paliwo za które nie płaci. Z tego nielegalnego procederu uczynił sobie stałe źródło dochodu.

Funkcjonariusze zwracają się o pomoc w zidentyfikowaniu mężczyzn widocznych na zdjęciach  z monitoringu.

Policja zapewnia anonimowość!

W razie rozpoznania któregokolwiek ze sprawców prosimy o kontakt pod wybranymi numerami telefonów: 48 613 52 00, 506-905-920, 997 lub na stronie Facebook Komendy Powiatowej Policji w Białobrzegach: https://www.facebook.com/PolicjaBialobrzegi/

 

/EB

Powrót na górę strony