Aktualności

Kradzieże i narkotyki – wszystko to ujawniła białobrzeska policja

Data publikacji 28.01.2017

W ostatnim czasie białobrzescy policjanci zatrzymali jednego złodzieja i dwie osoby posiadające przy sobie narkotyki. Wszyscy usłyszeli już zarzuty.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego tylko w ciągu jednego dnia zatrzymali trzech mężczyzn. Wszyscy to mieszkańcy powiatu białobrzeskiego. Pierwszy zatrzymany 28-latek zajmował się kradzieżami z włamaniem, których dokonywał na terenie gminy Białobrzegi. W swoim przestępczym dorobku miał skradzione elektronarzędzia, specjalistyczne klucze i namioty straganowe. Ponadto mężczyzna był już  objęty dozorem policyjnym za wcześniej dokonane kradzieże, włamania i przestępstwa narkotykowe. Po usłyszeniu zarzutów przyznał się do popełnionych przestępstw za co grozi mu teraz kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Kolejni zatrzymani to dwaj mężczyźni- 30 latek i 24 latek. Obaj posiadali przy sobie znaczną ilość amfetaminy. Pierwszy został zatrzymany kiedy jechał w  samochodzie  jako pasażer  ze swoją żoną. Policjanci znaleźli przy nim kilkanaście gramów marihuany. Dodatkowo w jego domu funkcjonariusze  ujawnili jeszcze niewielką ilość narkotyków. Trzeci przestępca zatrzymany został przez policjantów kiedy jechał samochodem. Miał przy sobie podobnie jak w poprzednim przypadku kilkanaście gramów amfetaminy . Obaj mężczyźni przyznali się do stawianych zarzutów posiadania narkotyków za co grozi im  teraz do 3 lat pozbawienia wolności.
 
/EB
 
Powrót na górę strony