Aktualności

Kontynuacja działań „Twoje światła-Twoje bezpieczeństwo”

Data publikacji 19.12.2016

Policyjne działania „Twoje światła - Twoje bezpieczeństwo" z udziałem diagnosty odbędą się w Falęcicach. Policjanci będą zwracać uwagę na prawidłowe oświetlenie pojazdów.

We wtorek (20.12.2016) od godz. 11:30 policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego w Białobrzegach wspólnie z diagnostą z Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów wystawią mobilny punkt badań technicznych oświetlenia pojazdów. Miejsce kontroli pojazdów  wyznaczone zostało w miejscowości Falęcice przy skrzyżowaniu  trasy nr 731 z drogą S7  na terenie parkingu stacji paliw. Kierowcy, którzy podejrzewają nieprawidłowości w oświetleniu swoich pojazdów mogą przyjechać i bezpłatnie sprawdzić stan techniczny pojazdu. W przypadku usterek w oświetleniu profesjonalną pomocą będzie służył diagnosta, który określi przyczynę niesprawności lub prawidłowo „ustawi światła". Do kontroli drogowych policjanci zatrzymywać będą pojazdy, których stan wskazuje na niesprawności techniczne oświetlenia i będą zachęcać do skorzystania z pomocy diagnosty, który będzie wspomagał działania.
Białobrzescy policjanci apelują do wszystkich kierujących oraz właścicieli samochodów, aby nie bagatelizowali kwestii oświetlenia pojazdu, gdyż ma to ogromny wpływ na bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

 

/EB

 

Powrót na górę strony