Uroczysta inauguracja programu B&N - B&N - program profilaktczny - Policja Mazowiecka

B&N - program profilaktczny

Uroczysta inauguracja programu B&N

Data publikacji 19.07.2016

Program "B&N" zainaugurowany w radomskiej Resursie Obywatelskiej.

 

 W dniu 17 grudnia 2014 roku, w radomskiej Resursie Obywatelskiej odbyła się uroczysta inauguracja programu profilaktycznego „B&N" czyli B jak bezpieczny N jak niechroniony, w której udział wziął Zastępca Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Marek Świszcz, komendanci komend powiatowych i miejskich z obszaru subregionu radomskiego, przedstawiciele Biura Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji z mł. insp. Markiem Konkolewskim na czele oraz wielu zaproszonych gości z instytucji i organizacji, które stanowią naszych sprawdzonych partnerów w działaniach na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego, a także dziennikarze regionalnych mediów.

 Szczególnie cieszył nas udział adresatów Programu „B&N" czyli dzieci i młodzieży szkolnej oraz seniorów skupionych wokół uniwersytetów III wieku w Radomiu i w Białobrzegach.

 O samych  założeniach i celach projektu mówili: Zastępca Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Marek Świszcz oraz Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego mł. insp. Jacek Mnich, zaś integralną część uroczystości stanowił program artystyczny w wykonaniu dzieci z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 15 w Radomiu oraz „Grupy Resursa" i „Teatru Poszukiwań".

 Oprawę imprezy zapewnili także uczniowie klas mundurowych XI Liceum Ogólnokształcącego
w Radomiu, którzy utworzyli robiący niemałe wrażenie szpaler, pośród którego zaproszeni goście wchodzili na salę widowiskową Resursy.

 Uroczystość zorganizowali policjanci z Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu. Jeszcze raz dziękujemy naszym partnerom, a w szczególności Dyrekcji PSP Nr 125 w Radomiu, za nieocenione wsparcie.

 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z imprezy autorstwa Jana Borowskiego.

Powrót na górę strony