Policjanci zatrzymali włamywaczy - Aktualności - Policja Mazowiecka

Aktualności

Policjanci zatrzymali włamywaczy

Data publikacji 08.02.2021

W ubiegły weekend policjanci na Mazowszu zatrzymali mężczyzn, którzy włamali się do piwnicy i garażu. Łupem złodziei padły elektronarzędzia i przedmioty tam przechowywane. Mężczyzną grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

W miniony piątek policjanci z Ciechanowa otrzymali zgłoszenie dotyczące włamania do garażu w miejscowości Wróblewo gm. Gołymin Ośrodek. Z przekazanych informacji wynikało, że sprawca dostał się do pomieszczenia, skąd ukradł części od skutera. Sprawą włamania zajęli się policjanci z Posterunku Policji w Sońsku. Funkcjonariusze już kilka godzin później ustalili i zatrzymali 25-letniego mężczyznę, który schował się przed funkcjonariuszami w pobliskim lesie. Mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem, do których się przyznał.

W niedzielę wieczorem dyżurny żuromińskiej jednostki policji został poinformowany o włamaniu do piwnicy jednego z bloków w Żurominie. Z piwnicy zginęły elektronarzędzia i klucze. Skierowani na miejsce policjanci szybko ustalili sprawcę i odzyskali skradzione przedmioty. 35-letni mieszkaniec Żuromina został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Mężczyzną grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony