Aktualności

Policjanci oraz przedstawiciele radomskich instytucji już po raz 13 włączyli się w malowanie bombek w ramach akcji „Przyjaciele Dzieciom”

Data publikacji 17.12.2020

Jak co roku radomscy policjanci oraz przedstawiciele różnych środowisk zapraszani są przez prezydenta Radomia do wspólnego malowania bombek, z których cały dochód zostaje przekazany na szczytny cel. W tym roku ze względu na pandemię wspólne malowanie bombek nie odbędzie się w tradycyjnej formie. Każdy z uczestników otrzymał wcześniej zestaw do wykonania ozdoby choinkowej od pracowników Łaźni-Radomskiego Klubu Środowisk Twórczych i Galerii.

Licytacja bombek odbędzie się w dniach 18-20 grudnia na stronie www.radom.pl. Dodatkowo Caritas Diecezji Radomskiej uruchomił specjalne konto, na które będzie można wpłacać darowizny na pomoc Natalii (wszystkie informacje dotyczące przekazania wpłat na stronie faccebok naszego miasta). Cały dochód zostanie przekazany przede wszystkim na pionizator i rehabilitację czteroletniej Natalki Anioł, cierpiącej na czterokończynowe porażenie dziecięce.

Policyjna bombkę wykonał Naczelnik Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Radomiu st. asp. Ernest Wojciechowski.

Autor: asp. sztab. Kamila Adamska

Powrót na górę strony