Nie zapłacił za benzynę – wpadł z marihuaną - Aktualności - Policja Mazowiecka

Aktualności

Nie zapłacił za benzynę – wpadł z marihuaną

Data publikacji 19.10.2020

Dzielnicowi wspólnie z policjantami prewencji Posterunku Policji w Długosiodle zatrzymali 20-letniego mieszkańca Warszawy, który ukradł benzynę na stacji paliw. W jego aucie mundurowi znaleźli susz marihuany. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. O jego dalszym losie zdecyduje sąd. Grozi mu do 3 lat więzienia.

W ubiegłym tygodniu wieczorem policjanci z Posterunku Policji w Długosiodle zostali powiadomieni o mężczyźnie, który zatankował paliwo do swego samochodu i nie płacąc za nie odjechał pojazdem bez tablic rejestracyjnych.

Policjanci od razu zaangażowali się w poszukiwanie złodzieja paliwa i nie musieli długo go szukać. Mężczyzna zaparkował pojazd na parkingu Urzędu Gminy w którym znajduje się Posterunek Policji.

W trakcie kontroli pojazdu mundurowi zauważyli nerwowe zachowanie młodego mężczyzny. Po chwili okazało się, że 20-latek miał w samochodzie marihuanę. Narkotyki zostały zabezpieczone, natomiast mężczyzna trafił do policyjnego aresztu i usłyszał zarzut posiadania narkotyków, za które grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności, musi się również liczyć z odpowiedzialnością za popełnione wykroczenia.

Autor: kom. Damian Wroczyński

Powrót na górę strony