Aktualności

Zostań w domu spot mazowieckich policjantów

Data publikacji 23.04.2020

Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu przy wsparciu funkcjonariuszy SPPP w Radomiu zrealizował spot profilaktyczny, który przedstawia aktywne formy spędzania czasu w domu w dobie pandemii koronawirusa

W ramach działań profilaktycznych związanych z COVID-19, Wydział Prewencji KWP zs. w Radomiu przy wsparciu funkcjonariuszy SPPP w Radomiu zrealizował spot profilaktyczny skierowany do dzieci i młodzieży. Przedstawia on aktywne formy spędzania czasu w domu w dobie pandemii koronawirusa, a zarazem zachęca młodych ludzi do zadbania o relacje rodzinne w tym trudnym dla wszystkich czasie, spożytkowanie go na rozwijanie swoich uzdolnień, bądź też odkrywanie nowych. Naszą inicjatywę wsparło Stowarzyszenie Kulturalno-Oświatowe „KUKUŁKA”, IMAGON Films, ZEBRRA TV oraz młodzi ludzie z terenu powiatu radomskiego. Dzieci i młodzież samodzielnie nagrywała videoklipy, które następnie zostały nam udostępnione do wykorzystania w spocie.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom za wsparcie i pomoc w realizacji naszego przedsięwzięcia i życzymy wszystkim szybkiego powrotu do normalności.

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 22.52 MB)

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony