Aktualności

Warsztaty ABC pracy z kamerą

Data publikacji 11.07.2019

KAMERALNE LATO zaprosiło uczestników na wykład otwarty Anny Muchy ambasadorki festiwalu, w ramach warsztatów ABC PRACY z KAMERĄ Z kolei warsztat praktyczny z tego cyklu o "Organizacji pracy prezentera w dużej stacji telewizyjnej" poprowadziła Sonia Śledź. Środa była dniem kina policyjnego dedykowanym 100.rocznicy powstania Polskiej Policji. Z tej okazji odbyły się dwie projekcje filmów połączone z wykładem o historii polskiego kina policyjnego oraz plenerowa kontynuacja tematu policyjnego: projekcja “Jestem mordercą” w reżyserii Macieja Pieprzycy.

Uczestnicy międzynarodowych warsztatów warsztatów SPOT - Social Pictures of Today rozpoczeli prace nad zdjęciami do spotów filmowych,na potrzeby których została zaaranżowana plenerowa scena specjalna inscenizująca prowadzenie tajemniczego śledztwa na ulicach miasta. W Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej ELEKTROWNIA odbył się CANON TECHNOLOGY DAY, czyli prezentacje nowinek technicznych w zakresie rejestracji obrazu. Aktywne i przedsiębiorcze osoby uczestniczyły w szkolenie “Crowdfunding w przemysłach kreatywnych” i wykładzie inaugurujący cykl INTERFILMLAB 3.0 dotyczący dystrybucji filmów na rynku VoD.

Szczegółowy program 12. Ogólnopolskich Spotkań Filmowych KAMERALNE LATO wraz z katalogiem w wersji online jest dostępny pod linkiem: https://kameralnelato.pl/program-2019.

 

Autor: Justyna Durmaj

ph.: +48 695131369

e-mail: promocja@filmforum.pl

Fot. Przemysław Skrzydło

 

 

 

 

Powrót na górę strony