Aktualności

Dzień Kobiet na sportowo

Data publikacji 08.03.2018

W nietypowy sposób zaskoczyli swoje koleżanki radomscy policjanci. W przypadającym dzisiaj Dniu Kobiet oprócz tradycyjnych kwiatów Panie mogły także skorzystać z zajęć fitness i zabiegów kosmetycznych.

Dzień Kobiet dla policjantek i pracownic cywilnych z Komendy Miejskiej Policji oraz Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu upłynął na sportowo. Na sali gimnastycznej należącej do radomskiej Policji zajęcia dla Pań poprowadził Sławomir Kołtunowicz, instruktor z POP GYM. Wszystkie zainteresowane Panie, za zgodą przełożonych mogły wziąć w nich udział. Natomiast w sali wykładowej kosmetyczki z salonu „Od – Nowa” przygotowały dla Pań zabiegi pielęgnacyjne.

Panie przywitał Komendant Miejskiej Policji w Radomiu mł.insp. Sławomir Rek oraz przedstawiciele Zarządu Terenowego przy KMP w Radomiu NSZZ Policjantów, którzy życzyli wszystkim Kobietom radości i pomyślności w życiu osobistym oraz zawodowym. Każda z Pań otrzymała również, oprócz tradycyjnych kwiatów, drobne upominki, m.in. karnety na zajęcia organizowane przez radomski fitness klub.

 

Autor: Justyna Leszczyńska/AC

Powrót na górę strony