Aktualności

Policjanci z Kosowa Lackiego zapobiegli tragedii

Data publikacji 12.04.2024

Szybkie i zdecydowane działania policjantów z posterunku w Kosowie Lackim zapobiegły tragedii. Po otrzymaniu informacji o mężczyźnie, który chciał targnąć się na życie i poszedł w kierunku lasu, policjanci podjęli zdecydowane działania, aby uratować ludzkie życie.

9 kwietnia wieczorem dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Sokołowie Podlaskim otrzymał zgłoszenie dotyczące mężczyzny, który poszedł  w kierunku lasu, informując zgłaszającą, że chce targnąć się na swoje życie. Policjantom został nakreślony prawdopodobny kierunek, w którym poszedł. W trakcie poszukiwań policjanci zauważyli mężczyznę kilkadziesiąt metrów od drogi. Funkcjonariusze natychmiast podbiegli do niego i zapobiegli tragedii. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala.

Na terenie całego kraju można dzwonić na numer alarmowy 112 lub Kryzysowy Telefon Zaufania pod nr 116 123. Pomocy i wsparcia udzielają także pracownicy centrum wsparcia dla osób w stanie kryzysu psychicznego, telefon 800 70 2222. Szczegółowe informacje można znaleźć też na stronie internetowej: centrumwsparcia.pl.

 

st. sierż. Aleksandra Borowska/KPP w Sokołowie Podlaskim

Powrót na górę strony