Aktualności

Zaginione nastolatki odnalezione przez policjantów dzięki anonimowemu zgłoszeniu

Data publikacji 11.04.2024

Wczoraj ciechanowscy policjanci prowadzili poszukiwania dwóch nastolatek. Już po kilkudziesięciu minutach od przyjęcia zawiadomienia poszukiwania zostały zakończone. Dzięki anonimowemu zgłoszeniu funkcjonariusze odnaleźli 14 i 15-latkę na terenie Ciechanowa

Wczoraj (10.04)  przed godziną 10 ciechanowscy policjanci zostali powiadomieni o zaginięciu dwóch nastolatek, które 7 kwietnia samowolnie oddaliły się z jednego z ośrodków socjoterapii i nie powróciły do miejsca zamieszkania ani do ośrodka. Dyżurny o sytuacji powiadomił policyjne patrole i natychmiast rozpoczęły się poszukiwania nastolatek. Do dziennikarzy został wysłany komunikat, w którym przekazano rysopis i fotografie jednej z nich. Po kilku minutach od momentu opublikowania komunikatu dotyczącego poszukiwań z operatorem numeru alarmowego 112 skontaktował się anonimowy zgłaszający. Przekazał on, że w piwnicy jednego z bloków w Ciechanowie przebywają dwie nastolatki. Dyżurny ciechanowskiej komendy we wskazane miejsce natychmiast wysłał patrole. Podczas legitymowania funkcjonariusze potwierdzili, że były to poszukiwane nastolatki.

Policjanci dziękują wszystkim osobom, które włączyły się w poszukiwania oraz mediom za opublikowanie komunikatu na temat zaginionej. Podziękowania za prawidłową reakcję należą się również anonimowemu zgłaszającemu, który wiedział, że tak ważnej informacji nie może zachować dla siebie.

Autor: asp. Magda Zarembska

Powrót na górę strony