Aktualności

Policjanci w hardkorowym biegu. Radomska policjantka niepokonana!

Sierż. szt. Karina Kubara-Grabska z Wydziału Konwojowego KWP zs. w Radomiu zajęła pierwsze miejsce w kategorii „służb mundurowych” w biegu „Hunt Run”, który odbył się w miniony weekend w Bałtowie. Bieg został objęty patronatem przez mazowieckich związkowców z Policji i Straży Granicznej.

Bieg w Bałtowie należy do najtrudniejszych biegów przełajowych w kraju. W tym roku przez zawodnikami było 12 km bagien, rzek, wspinaczki po górach, przepraw kanałami, czy też monstrualna ślizgawka. W tym roku po raz drugi pojawiła się kategoria „służby mundurowe”, którą patronatem objął Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów Województwa Mazowieckiego w Radomiu oraz Oddziałowa Organizacja Związkowa NSZZ Funkcjonariuszy Straży Granicznej przy Nadwiślańskim Oddziale Straży Granicznej.

Po zsumowaniu wyników okazało się, iż pierwsze miejsce w hardkorowym wyzwaniu biegowym wśród służb mundurowych, w kategorii kobiety, zajęła Karina Kubara-Grabska z Wydziału Konwojowego KWP zs. w Radomiu. Tym samym nasz koleżanka poprawiła się o jedno miejsce w stosunku do roku ubiegłego.

Na mecie biegu zameldowali się także w pełnym składzie policjanci z innych wydziałów KWP, w tym Kadr i Szkolenia, Wydziału Prewencji, Zespołu Prasowego, a także SPPP w Radomiu, KMP w Radomiu, jak również radomskiego zarządu CBŚP, a także delegatury ABW w Radomiu i Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej.

 

Zespół Prasowy KWP zs. w Radomiu/RJ

  • Puchary ufundowali mazowieckich związkowcy z Policji i Straży Granicznej
  • Szefowie związków zawodowych wręczyli puchary
  • Uczestnikom biegu uśmiech nie schodził z twarzy
Powrót na górę strony