Aktualności

Zakończył się kurs samoobrony dla kobiet "Przezorna i bezpieczna"

Zakończyła się pierwsza edycja kursu samoobrony dla kobiet „Przezorna i bezpieczna”. Cieszyła się dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem osób uczestniczących na każdych zajęciach.

Kurs zorganizowany był przez Komendę Powiatową Policji w Grójcu, pod patronatem Starosty Grójeckiego oraz Burmistrza Gminy i Miasta Grójec. Była to pierwsza edycja takiego typu szkolenia przeprowadzonego na terenie Grójca. Łącznie odbyło się 8 spotkań, podczas których uczestniczki ćwiczyły techniki samoobrony i poznały podstawowe zasady sztuk walki. Kobiety pod okiem instruktora, uczyły się w jaki sposób reagować na zagrożenia oraz podnosiły stopień swojej sprawności fizycznej.

Udział w kursie mogły wziąć kobiety mieszkające lub pracujące na terenie miasta, niezależnie od wieku i posiadanej kondycji fizycznej. Spotkania gromadziły na sali gimnastycznej Liceum Ogólnokształcącego w Grójcu grupę niemal 30 osób. Wczoraj uczestniczki, po zajęciach z pierwszej pomocy, z rąk Komendanta Powiatowego w Grójcu nadkom. Roberta Faryny, Wicestarosty Grójeckiego Dariusza Piątkowskiego oraz Burmistrza Gminy i Miasta Grójec Jacka Stolarskiego otrzymały dyplomy ukończenia kursu oraz pamiątkowe koszulki. Policjanci przewidują kolejne edycje szkoleń.

 

Autor: podkom. Agnieszka Wójcik

  • Zakończenie kursu samoobrony dla kobiet
  • Zakończenie kursu samoobrony dla kobiet
  • Zakończenie kursu samoobrony dla kobiet
  • Kurs pierwszej pomocy dla kobiet
  • Uczestniczki ćwiczyły techniki samoobrony
  • Uczestniczki ćwiczyły techniki samoobrony
Powrót na górę strony