Aktualności

Mazowieccy policjanci na mecie poznańskiego półmaratonu

Ponad 11 tysięcy osób wzięło udział w dziesiątej edycji poznańskiego półmaratonu, który odbył się w minioną niedzielę. Wśród startujących znalazła się także czteroosobowa drużyna z KWP zs. w Radomiu. Drużyna w pełnym składzie zameldowała się na mecie biegu.

Z roku na rok bieganie cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Policjanci i pracownicy cywilni nie tylko podnoszą w ten sposób swoje kwalifikacje zawodowe, ale także realizują swoje pasje sportowe. W minioną niedzielę, punktualnie o godz.9 ponad 11 tysięcy przekroczyło linię startu 10-go Poznań Półmaratonu. W tym roku biegacze wystartowali z ul. Grunwaldzkiej przy pięknej słonecznej pogodzie, a finiszowali po 21 kilometrach, przy ferii świateł i dynamicznej muzyce w hali Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Poznański półmaraton był także mistrzostwami formacji mundurowych w bieganiu. Wśród startujących znaleźli się policjanci, strażacy, czy też funkcjonariusze służby więziennej. Swoją reprezentację miała w biegu także KWP zs. w Radomiu.

 

Zespół Prasowy KWP zs. w Radomiu

  • Mazowieccy policjanci wystartowali w półmaratonie w Poznaniu
  • Mazowieccy policjanci wystartowali w półmaratonie w Poznaniu
  • Mazowieccy policjanci wystartowali w półmaratonie w Poznaniu
Powrót na górę strony