Aktualności

Bieg Służb Mundurowych w Grójcu

W ramach 7 Grójeckiej Dychy odbył się bieg w kategorii Służb Mundurowych. Dzięki współpracy Grójeckiego Ośrodka Sportu ze służbami mundurowymi powiatu grójeckiego, z inicjatywy Komendy Powiatowej Policji w Grójcu mundurowi mieli możliwość uczestniczyć w sportowej integracji.

W sportowej rywalizacji na grójeckich ulicach wzięło udział ponad 700 osób. Impreza rozpoczęła się biegiem dla dzieci i młodzieży, następnie rywalizowali rolkarze. W biegu głównym po raz pierwszy wyróżniono kategorię dla służb mundurowych. Głównym celem zmagań sportowców było propagowanie aktywnego stylu życia oraz integracja służb mundurowych na arenie sportowej.

W biegu głównym 7 Grójeckiej Dychy wzięło udział 250 biegaczy, w tym 60 osób związanych ze służbami mundurowymi. Grójecką komendę reprezentowało 6 policjantów. Najszybszym w grupie mężczyzn okazał się reprezentant wojska - Mateusz Kot. Najszybszą wśród kobiet była również reprezentantka wojska - Monika Kaczanowska. Wśród policjantów najlepszy wynik osiągnął asp. sztab. Marcin Bielski - oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Grójcu.

Zwycięscy w kategorii mężczyzn i kobiet, którzy stanęli na podium otrzymali puchary oraz nagrody rzeczowe w postaci kart podarunkowych na zakupy w sklepach sportowych oraz inne upominki. Ponadto nagrodami wyróżniono najstarszego uczestnika w kategorii Służb Mundurowych oraz najstarszego biegacza w kategorii OPEN.

 

kom. Agnieszka Wójcik

Powrót na górę strony