Policjanci zatrzymali 21-latka podejrzanego o obrót narkotykami - Aktualności - KPP w Żyrardowie

Aktualności

Policjanci zatrzymali 21-latka podejrzanego o obrót narkotykami

Data publikacji 25.06.2019

Policjanci z wydziału kryminalnego żyrardowskiej komendy zatrzymali 21-latka podejrzanego o udział w obrocie narkotykami. W jego mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli m.in. amfetaminę, marihuanę, mefedron i dopalacze. Mężczyźnie grozi do 8 lat więzienia. Decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

Funkcjonariusze zauważyli 21-latka na Al. Partyzantów w Żyrardowie. W związku z podejrzeniem posiadania przez niego znacznej ilości narkotyków, policjanci razem z mężczyzną pojechali do jego mieszkania. 21-latek wydawał się nerwowy od początku rozmowy z funkcjonariuszami, co jeszcze bardziej wzmogło ich czujność. Mężczyzna po otworzeniu drzwi, wbiegł do mieszkania i próbował je zatrzasnąć, jednak policjanci byli przygotowani na taki obrót sprawy.

W trakcie przeszukania w lokalu zajmowanym przez 21-latka funkcjonariusze znaleźli ponad 150 gramów różnych środków odurzających w tym m.in. amfetaminę, marihuanę, mefedronu i dopalacze. Żyrardowianin został zatrzymany i usłyszał zarzut udziału w obrocie środków odurzających za co grozi mu nawet do 8 lat pozbawienia wolności. Wobec 21-latka został zastosowany 3-miesięczny tymczasowy areszt.

 

autor: st. asp. Agnieszka Ciereszko

Powrót na górę strony
-->