Dzielnicowi KPP Zwoleń - TWÓJ DZIELNICOWY - KPP w Zwoleniu

TWÓJ DZIELNICOWY

Dzielnicowi KPP Zwoleń

WYKAZ DZIELNICOWYCH
OBSŁUGUJĄCYCH POSZCZEGÓLNE REJONY NA TERENIE DZIAŁANIA KOMENDY POWIATOWEJ POLICJI W ZWOLENIU

DZIELNICOWY OBSŁUGUJĄCY REJON 1: asp. Sławomir Markowski

tel: 519035362

e-mail: dzielnicowy.zwolen1@ra.policja.gov.pl                                                                

Rejon służbowy nr I: Miasto Zwoleń ulice: Żytnia, Kopciucha, Boczna, Witosa, Batalionów Chłopskich, Północna, Sienkiewicza, Pionkowska, Świerkowa, Wrzosowa, Kwiatowa, Lipowa, Generała Sikorskiego, Bohaterów Walki z Faszyzmem, 11 Listopada, Bogusza, Kopernika, Sportowa, Parkowa, Chopina, Piaskowa, Bulwar Spacerowy, Słowackiego, Bulwar Sportowy, Lubelska, Staropuławska, Różana,  Kościelna, Księdza Packa, Kardynała Wyszyńskiego, Doktora Perzyny, Wojska Polskiego, oraz miejscowości: Podzagajnik, Atalin, Cyganówka.

Zakładanym celem do osiągnięcia w Planie działania priorytetowego dla rejonu nr I w okresie od 01.01.2019 roku do 30.06.2019 roku jest ograniczenie występowania zjawiska spożywania alkoholu w miejscu zabronionym, zakłócanie ładu i porządku publicznego w rejonie świetlicy profilaktyczno-wychowawczej przy ul. Bogusz 29 w Zwoleniu, co wpływa demoralizująco na dzieci i młodzież korzystających z ww. świetlicy.

W związku z powyższym dzielnicowy asp. Sławomir Markowski zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w danym rejonie lub w bezpośrednim sąsiedztwie wskazanego miejsca oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić Policję lub skontaktować się z dzielnicowym.

 

DZIELNICOWY OBSŁUGUJĄCY REJON 2:  mł. asp. Daniel Wójtowicz

 

tel: 519035361

e-mail: dzielnicowy.zwolen2@ra.policja.gov.pl

Rejon służbowy nr II: Miasto Zwoleń: ulice: Armii Krajowej, Reja, Targowa, Moniuszki, Krótka, Kościuszki. Władysława Jagiełły, Plac Kochanowskiego, Aleja Jana Pawła II, Wiślana, Słoneczna, Puławska, Kilińskiego, Krakowska, 3 Maja, Aleja Pokoju, Świętego Jana, Niecała, Curie Skłodowskiej, Mickiewicza, Świętej Anny, Żeromskiego, Szkolna, Bulwar Targowy, Ludowa, Gotardowa, Dobra, Cmentarna, Podłęczna, Dojazdowa, Traugutta,  Partyzantów, Wolska, Prosta, Wesoła, Czachowskiego, Cielątki, Wężyka, Miła, Mała, Torfowa, Generała Andersa, 550-lecia, Graniczna, Radosna, Majora Hubala, Brzozowa, Pogodna, Wspólna, Malinowa, Kochanowskiego, Konopnickiej, Krańcowa, Długa, Południowa, Leśna oraz miejscowości: Zielonka Nowa i Zielonka Stara.

Zakładanym celem do osiągnięcia w Planie działania priorytetowego dla rejonu nr II w okresie od 01.01.2019 roku do 30.06.2019 roku jest ograniczenie występowania zjawiska niewłaściwego parkowania pojazdów przy ul. Targowej i 550-lecia w Zwoleniu oraz niszczenia zieleni, w szczególności w czasie odbywania się targowiska miejskiego w każdy czwartek w godz. 07.00-11.00.

W związku z powyższym dzielnicowy asp. szt. Wojciech Grzybowski zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w danym rejonie lub w bezpośrednim sąsiedztwie wskazanego miejsca oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić Policję lub skontaktować się z dzielnicowym.

DZIELNICOWY OBSŁUGUJĄCY REJON 3:  st. asp. Piotr Hebdziński  


tel. 519035364
e-mail: dzielnicowy.zwolen3@ra.policja.gov.pl

Rejon służbowy nr III: Barycz Nowa, Barycz Stara, Barycz Kolonia, Bożenczyzna, Celestynów, Drozdów, Filipinów, Helenów, Helenówka, Jasieniec Kolonia, Jasieniec Solecki, Jedlanka, Józefów, Karczówka, Karolin, Kopaniny, Koszary, Linów, Ługi, Melanów, Męciszów, Michalin, Mieczysławów, Miodne Gajówka, Miodne Leśniczówka, Mostki, Motorzyny Leśniczówka, Niwki, Osiny, Ostrowy, Paciorkowa Wola Nowa, Paciorkowa Wola Stara, Pałki, Sosnowica, Strykowice Błotne, Strykowice Górne, Strykowice Podleśne, Sycyna Południowa, Sycyna Północna, Sycyna Kolonia, Sydół, Szczęście, Wacławów, Wólka Szelężna, Zastocze.

Zakładanym celem do osiągnięcia w Planie działania priorytetowego dla rejonu nr III w okresie od 01.01.2019 roku do 30.06.2019roku jest ograniczenie występowania zjawiska zakłócania ładu i porządku publicznego oraz spożywania alkoholu w miejscu zabronionym w rejonie sklepu w miejscowości Mostki 84A.

W związku z powyższym dzielnicowy st. asp. Piotr Hebdziński zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w danym rejonie lub w bezpośrednim sąsiedztwie wskazanego miejsca oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić Policję lub skontaktować się z dzielnicowym.


DZIELNICOWY OBSŁUGUJĄCY REJON 4: asp. szt. Rafał Pastuszka


tel. 519035367
e-mail:  dzielnicowy.policzna@ra.policja.gov.pl

Rejon służbowy nr IV: Annów, Andrzejówka, Aleksandrówka, Biały Ług, Bierdzież, Czarnolas, Dąbrowa Las, Florianów, Franków, Gródek, Helenów, Chechły, Jabłonów, Jadwinów, Kuszlów, Ługowa Wola, Łuczynów, Patków, Piątków, Policzna, Stanisławów, Świetlikowa Wola, Władysławów,  Wygoda, Teodorów,   Ługi, Filipinów, Józefów, Antoniówka, Wilczowola, Wojciechówka, Wólka Policka,  Zawada Stara, Zawada Nowa.

Zakładanym celem do osiągnięcia w Planie działania priorytetowego w rejonie nr IV w okresie od 01.01.2019 roku do 30.06.2019 roku jest ograniczenie występowania zjawiska zakłócania ładu i porządku publicznego oraz spożywania alkoholu w miejscu zabronionym w rejonie sklepu w miejscowości Czarnolas przy Muzeum.

W związku z powyższym dzielnicowy asp. sz. Rafał Pastuszka zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w danym rejonie lub w bezpośrednim sąsiedztwie wskazanego miejsca oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić Policję lub skontaktować się z dzielnicowym.

DZIELNICOWY OBSŁUGUJĄCY REJON 5: asp. szt. Wojciech Grzybowski