Dzielnicowi KPP Zwoleń - TWÓJ DZIELNICOWY - KPP w Zwoleniu

TWÓJ DZIELNICOWY

Dzielnicowi KPP Zwoleń

WYKAZ DZIELNICOWYCH
OBSŁUGUJĄCYCH POSZCZEGÓLNE REJONY NA TERENIE DZIAŁANIA KOMENDY POWIATOWEJ POLICJI W ZWOLENIU

DZIELNICOWY OBSŁUGUJĄCY REJON 1: asp. Sławomir Markowski

tel: 519035362

e-mail: dzielnicowy.zwolen1@ra.policja.gov.pl                                                                

Rejon służbowy nr I: Miasto Zwoleń ulice: Żytnia, Kopciucha, Boczna, Witosa, Batalionów Chłopskich, Północna, Sienkiewicza, Pionkowska, Świerkowa, Wrzosowa, Kwiatowa, Lipowa, Generała Sikorskiego, Bohaterów Walki z Faszyzmem, 11 Listopada, Bogusza, Kopernika, Sportowa, Parkowa, Chopina, Piaskowa, Bulwar Spacerowy, Słowackiego, Bulwar Sportowy, Lubelska, Staropuławska, Różana,  Kościelna, Księdza Packa, Kardynała Wyszyńskiego, Doktora Perzyny, Wojska Polskiego, oraz miejscowości: Podzagajnik, Atalin, Cyganówka.

Zakładanym celem do osiągnięcia w Planie działania priorytetowego dla rejonu nr I w okresie od 01.01.2020 roku do 30.06.2020 roku jest ograniczenie występowania zjawiska spożywania alkoholu w miejscu zabronionym, zakłócanie ładu i porządku publicznego w rejonie sklepu przy ul. Bogusza 4 w Zwoleniu.

W związku z powyższym dzielnicowy st. asp. Sławomir Markowski zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w danym rejonie lub w bezpośrednim sąsiedztwie wskazanego miejsca oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić Policję lub skontaktować się z dzielnicowym.

DZIELNICOWY OBSŁUGUJĄCY REJON 2:  sierż. szt. Konrad Karasiński

 

tel: 519035361

e-mail: dzielnicowy.zwolen2@ra.policja.gov.pl

Rejon służbowy nr II: Miasto Zwoleń: ulice: Armii Krajowej, Reja, Targowa, Moniuszki, Krótka, Kościuszki. Władysława Jagiełły, Plac Kochanowskiego, Aleja Jana Pawła II, Wiślana, Słoneczna, Puławska, Kilińskiego, Krakowska, 3 Maja, Aleja Pokoju, Świętego Jana, Niecała, Curie Skłodowskiej, Mickiewicza, Świętej Anny, Żeromskiego, Szkolna, Bulwar Targowy, Ludowa, Gotardowa, Dobra, Cmentarna, Podłęczna, Dojazdowa, Traugutta,  Partyzantów, Wolska, Prosta, Wesoła, Czachowskiego, Cielątki, Wężyka, Miła, Mała, Torfowa, Generała Andersa, 550-lecia, Graniczna, Radosna, Majora Hubala, Brzozowa, Pogodna, Wspólna, Malinowa, Kochanowskiego, Konopnickiej, Krańcowa, Długa, Południowa, Leśna oraz miejscowości: Zielonka Nowa i Zielonka Stara.

Zakładanym celem do osiągnięcia w Planie działania priorytetowego dla rejonu nr II w okresie od 01.01.2020 roku do 30.06.2020 roku jest ograniczenie występowania zjawiska spożywania alkoholu w miejscu zabronionym, zakłócanie ładu i porządku publicznego w rejonie sklepu spożywczego przy ul. Wojska Polskiego 51 w Zwoleniu.

W związku z powyższym dzielnicowy sierż. Szt. Konrad Karasiński zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w danym rejonie lub w bezpośrednim sąsiedztwie wskazanego miejsca oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić Policję lub skontaktować się z dzielnicowym.

 

DZIELNICOWY OBSŁUGUJĄCY REJON 3:  asp. szt.  Piotr Hebdziński  

 


tel. 519035364
e-mail: dzielnicowy.zwolen3@ra.policja.gov.pl

Rejon służbowy nr III: Barycz Nowa, Barycz Stara, Barycz Kolonia, Bożenczyzna, Celestynów, Drozdów, Filipinów, Helenów, Helenówka, Jasieniec Kolonia, Jasieniec Solecki, Jedlanka, Józefów, Karczówka, Karolin, Kopaniny, Koszary, Linów, Ługi, Melanów, Męciszów, Michalin, Mieczysławów, Miodne Gajówka, Miodne Leśniczówka, Mostki, Motorzyny Leśniczówka, Niwki, Osiny, Ostrowy, Paciorkowa Wola Nowa, Paciorkowa Wola Stara, Pałki, Sosnowica, Strykowice Błotne, Strykowice Górne, Strykowice Podleśne, Sycyna Południowa, Sycyna Północna, Sycyna Kolonia, Sydół, Szczęście, Wacławów, Wólka Szelężna, Zastocze.

Zakładanym celem do osiągnięcia w Planie działania priorytetowego dla rejonu nr III w okresie od 01.01.2020 roku do 30.06.2020 roku jest ograniczenie występowania zjawiska zakłócania ładu i porządku publicznego oraz spożywania alkoholu w miejscu zabronionym w rejonie sklepu w miejscowości Jasieniec Solecki 145.

W związku z powyższym dzielnicowy asp. szt. Piotr Hebdziński zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w danym rejonie lub w bezpośrednim sąsiedztwie wskazanego miejsca oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić Policję lub skontaktować się                     z dzielnicowym.


DZIELNICOWY OBSŁUGUJĄCY REJON 4: asp. szt. Rafał Pastuszka


tel. 519035367
e-mail:  dzielnicowy.policzna@ra.policja.gov.pl

Rejon służbowy nr IV: Annów, Andrzejówka, Aleksandrówka, Biały Ług, Bierdzież, Czarnolas, Dąbrowa Las, Florianów, Franków, Gródek, Helenów, Chechły, Jabłonów, Jadwinów, Kuszlów, Ługowa Wola, Łuczynów, Patków, Piątków, Policzna, Stanisławów, Świetlikowa Wola, Władysławów,  Wygoda, Teodorów,   Ługi, Filipinów, Józefów, Antoniówka, Wilczowola, Wojciechówka, Wólka Policka,  Zawada Stara, Zawada Nowa.

Zakładanym celem do osiągnięcia w Planie działania priorytetowego w rejonie nr IV w okresie od 01.01.2020 roku do 30.06.2020 roku jest ograniczenie występowania zjawiska zakłócania ładu i porządku publicznego oraz spożywania alkoholu w miejscu zabronionym w rejonie świetlicy przy OSP ul. Prusa 4 w miejscowości Policzna.

W związku z powyższym dzielnicowy asp. szt. Rafał Pastuszka zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w danym rejonie lub w bezpośrednim sąsiedztwie wskazanego miejsca oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić Policję lub skontaktować się z dzielnicowym.

DZIELNICOWY OBSŁUGUJĄCY REJON 5: asp. szt. Wojciech Grzybowski

tel. 519035366

e-mail:  dzielnicowy.przylek@ra.policja.gov.pl

Rejon służbowy nr V: Babin, Grabów, Lipiny, Okrężnica, Przyłęk, Ruda, Stefanów, Wysocin, Załazy, Zamość Stary, Lucimia, Andrzejów, Baryczka, Rudki, Mszadla Nowa, Mszadla Dolna, Mszadla Stara, Las Szlachecki, Łagów, Wólka Łagowska, Pająków, Ławeczko Nowe, Ławeczko Stare, Łaguszów, Helenów, Ignaców, Krzywda, Kulczyn, Wólka Zamojska, Zamość Nowy

Zakładanym celem do osiągnięcia w Planie działania priorytetowego dla rejonu nr V w okresie od 01.01.2020 roku do 30.06.2020 roku jest ograniczenie występowania zjawiska zakłócania ładu i porządku publicznego oraz spożywania alkoholu w miejscu zabronionym w rejonie sklepu w miejscowości Wólka Łagowska.

W związku z powyższym dzielnicowy asp. szt. Wojciech Grzybowski zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w danym rejonie lub w bezpośrednim sąsiedztwie wskazanego miejsca oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić Policję lub skontaktować się z dzielnicowym.

 

DZIELNICOWY OBSŁUGUJĄCY REJON 6:  asp. szt. Dariusz Chołuj