POSTERUNEK POLICJI W SOMIANCE - TWÓJ DZIELNICOWY - KPP w Wyszkowie

TWÓJ DZIELNICOWY

POSTERUNEK POLICJI W SOMIANCE

Data publikacji 04.04.2018

 

Posterunek Policji w Somiance

Rejon nr 11

asp. Robert Walkowski       

tel. 519-035-357, 29 743 63 21

dzielnicowy.wyszkow11@ra.policja.gov.pl

 

Obejmuje swym działaniem teren administracyjny gminy Somianka

Plan priorytetowy dzielnicowgo asp. Roberta Walkowskiego

Dzielnicowy przeprowadza działania związane z problemem występujących wykroczeń przeciwko porządkowi i spokojowi publicznemu, obyczajowości publicznej oraz bezpieczeństwa w ruchu drogowych w rejonie targowiska wiejskiego w miejscowości Somianka.

Założonym celem do osiągnięcia w pierwszym półroczu 2019 roku jest ograniczenie występowania tego typu wykroczeń oraz zdarzeń kryminalnych i egzekwowanie obowiązujących w tym zakresie przepisów.

W związku z powyższym dzielnicowy zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie wskazanego miejsca oraz przemieszczających się w jego rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.

 

Rejon nr 12

sierż. szt. Grzegorz Niemyski      

tel. 519-035-358, 29 743 63 22

dzielnicowy.wyszkow12@ra.policja.gov.pl

Obejmuje miejscowości:  

Rząśnik, Porządzie, Dąbrowa, Stara Wieś, Wólka Folwark, Komorowo, Komorowo Nowa Wieś, Wólka Przekory, Nowe Wielątki, Wielątki Folwark.

Dzielnicowy przyjmuje również w Urzędzie Gminy w Rząśniku w każdy czwartek w godzinach 8.00 -- 10.00

Plan priorytetowy dzielnicowgo sierż. szt. Grzegorza Niemyskiego

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.01.2019 roku do 30.06.2019 roku jest ograniczenie wykroczeń przeciwko porządkowi publicznemu, obyczajowości publicznej, bezpieczeństwu w ruchu drogowych oraz przestępstw kryminalnych, do których dochodzi w godzinach popołudniowych i wieczornych w rejonie przystanku PKS w miejscowości Wielątki.

W związku z powyższym dzielnicowy zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w sąsiedztwie wskazanego miejsca oraz przemieszczających się w jego rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się  z dzielnicowym.

 

UWAGA!

W przypadku trudności z nawiązaniem kontaktu z Państwa dzielnicowym proszę kontaktować się z oficerm dyżurnym

Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie -  tel. 29 743 62 00

 

Pamiętajmy, że w nagłych wypadkach, które wymagają natychmiastowej interwencji powinniśmy dzwonić na numery 997 lub 112.

 

Powrót na górę strony