POSTERUNEK POLICJI W DŁUGOSIODLE - TWÓJ DZIELNICOWY - KPP w Wyszkowie

TWÓJ DZIELNICOWY

POSTERUNEK POLICJI W DŁUGOSIODLE

Data publikacji 04.04.2018

 

Posterunek Policji w Długosiodle

Rejon nr 9

     st. sierż. Katarzyna Ościłowska  

    tel. 519-035-352, 29 743 63 11

dzielnicowy.wyszkow9@ra.policja.gov.pl

Obejmuje swym działaniem teren administracyjny gminy Długosiodło.

Plan priorytetowy dzielnicowej st. sierż. Katarzyny Ościłowskiej

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 1.01.2019 r. do 30.06.2019 r. jest zapewnienie właściwego poziomu bezpieczeństwa mieszkańców, wyeliminowanie problemu niewłaściwego parkowania na odcinku drogi od ul. Królowej Jadwigi do skrzyżowania z ul. 1 Maja w Długosiodle, gdzie kierowcy nagminnie łamią przepisy ruchu drogowego nie stosując się do znaku "zakazu zatrzymywania się", co stwarza zagrożenie bezpieczeństwa dla innych użytkowników dróg.

Dzielnicowa zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w  sąsiedztwie oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. O takich sytuacjach należy powiadomić policję lub skontaktować się bezpośrednio z dzielnicowym.

 

Rejon nr  10

mł. asp. Paweł Chmielewski

tel.  519-035-359, 29 743 63 12

dzielnicowy.wyszkow10@ra.policja.gov.pl

 

Obejmuje miejscowości:

Stare Budy, Nowe Budy, Tuchlin, Udrzyn, Udrzynek, Dudowizna, Poręba Średnia, Poręba Kocęby, Budykierz, Knurowiec, Białebłoto Kobyla, Białebłoto Kurza, Białebłoto Stara Wieś, Nowa Wieś, Grądy Polewne, Wincentowo, Janowo,  Gołystok, Józefowo, Wola Polewna, Plewica, Bielino, Osiny Rogóżno, Wólka Wojciechówek, Nowy Lubiel, Wólka Lubielska, Ostrówek, Stary Lubiel, Nowa Wieś Lubielska, Nury, Grodziczno .

Dzielnicowy przyjmuje również w Urzędzie Gminy w Brańszczyku w każdą środę  w godzinach 10.00 -- 12.00

Dzielnicowy przyjmuje również w Urzędzie Gminy w Rząśniku w każdy czwartek w godzinach 8.00 - 10.00

Plan priorytetowy dzielnicowego mł. asp. Pawła Chmielewskiego

Zakładanym celem do osiągnięcia w pierwszym półroczu tego roku jest zapewnienie właściwego poziomu bezpieczeństwa mieszkańców, ograniczenie negatywnych zjawisk społecznych, zakłócania ładu i porządku publicznego (spożywania alkoholu, zaśmiecania) w rejonie placu zabaw w miejscowości Nowa Wieś, gm. Somianka oraz wyeliminowanie problemu wskazanego przez mieszkańców jakim jest brawurowa jazda młodych kierowców w rejonie wskazanego placu.

Dzielnicowy zwraca się z apelem do mieszkańców o odpowiednią reakcję i powiadomienie policji w przypadku sytuacji łamania prawa.

 

 

UWAGA!

W przypadku trudności z nawiązaniem kontaktu z Państwa dzielnicowym proszę kontaktować się z oficerm dyżurnym

Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie -  tel. 29 743 62 00

 

Pamiętajmy, że w nagłych wypadkach, które wymagają natychmiastowej interwencji powinniśmy dzwonić na numery 997 lub 112.

Powrót na górę strony