Słuchacze CSP w Legionowie na praktykach w pow. wyszkowskim - Aktualności - KPP w Wyszkowie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Słuchacze CSP w Legionowie na praktykach w pow. wyszkowskim

Data publikacji 05.07.2019

Ponad 20 osobowa grupa młodych policjantów, adeptów Centrum Szkolenia Policji w Legionowie zdobywa swoje pierwsze doświadczenia pracy w Policji, pełniąc służbę na terenach gmin powiatu wyszkowskiego. Praktyki są doskonałą okazją do pogłębienia wiedzy teoretycznej w realnych warunkach służby i kontaktach z mieszkańcami.

Na ulicach zauważyć można dzisiaj większą niż zazwyczaj liczbę patroli policyjnych. Wszystko to za sprawą słuchaczy Centrum Szkolenia Policji w Legionowie, którzy odbywają praktyki zawodowe na terenie naszego powiatu.

Ta forma realizacji zajęć dydaktycznych pozwala słuchaczom w praktyce i w rzeczywistych warunkach skonfrontować oraz wykorzystać wiedzę uzyskaną w szkole. Wykonywanie podstawowych czynności policyjnych związanych np. z legitymowaniem osób czy kontrolą drogową jest istotnym elementem doskonalenia zawodowego, szczególnie dla funkcjonariuszy rozpoczynających swoją drogę zawodową. Służby pełnione wspólnie z doświadczonymi policjantami są dla słuchaczy doskonałą lekcją poglądową a zdobyta dzięki nim wiedza z pewnością przełoży się na skuteczność podejmowanych działań, pozwalając wykonywać zadania zawodowe zgodnie z obowiązującymi procedurami.

Powrót na górę strony