Najpopularniejszy Dzielnicowy 2017 Roku. Wystartowała IX edycja konkursu - Aktualności - KPP w Wyszkowie

Aktualności

Sonda

Zagłosuj na Dzielnicowego Roku 2017

Najpopularniejszy Dzielnicowy 2017 Roku. Wystartowała IX edycja konkursu

Od dziś mieszkańcy powiatu wyszkowskiego mogą oddawać swoje głosy w IX edycji konkursu na „Najpopularniejszego Dzielnicowego Roku”. O ten zaszczytny tytuł rywalizuje 12 dzielnicowych. Kto zostanie Najpopularniejszym Dzielnicowym Roku 2017 zależy tylko i wyłącznie od Państwa. Zachęcamy zatem mieszkańców do wzięcia udziału w głosowaniu.

„Najpopularniejszy Dzielnicowy Roku” to konkurs mający na celu wskazanie tych dzielnicowych, którzy najlepiej wywiązują się z tej służby. Dzielnicowy to policjant pierwszego kontaktu w rejonie służbowym. Odgrywa bardzo ważną rolę w systemie działań profilaktycznych ze względu na jego bezpośredni kontakt ze społecznością lokalną, przez co ma możliwość poznania opinii dotyczącej jej potrzeb, obaw i problemów.

W IX już edycji konkursu, jedynym i bardzo ważnym elementem oceny wpływającej na wyłonienie najpopularniejszego dzielnicowego będzie opinia społeczna wyrażona za pomocą ankiety, skierowanej bezpośrednio do społeczeństwa. Mieszkańcy powiatu wyszkowskiego mogą oddawać swoje głosy w formie elektronicznej za pomocą strony internetowej KPP w Wyszkowie http://www.mazowiecka.policja.gov.pl/wwy/ (sonda) oraz lokalnych mediów www.nowywyszkowiak.pl, www.wyszkowiak.pl oraz www.tubawyszkowa.pl, a także za pomocą tradycyjnych ankiet papierowych dostępnych w Komendzie Powiatowej Policji w Wyszkowie, Posterunkach Policji w Długosiodle, Somiance i Zabrodziu oraz w urzędzie gminy w Brańszczyku, Rząśniku. Głosować można od 2 do 31 stycznia 2018 roku.

Przypominamy, że w zakładce TWÓJ DZIELNICOWY można znaleźć informacje o rewirach i kontaktach do wszystkich dzielnicowych KPP w Wyszkowie.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty 10 lutego 2018 roku. Zapraszamy do głosowania.

Powrót na górę strony