Aktualności

Nie zatrzymał się do kontroli, miał zakaz kierowania pojazdami, posiadał marihuanę i chciał przekupić policjantów

Data publikacji 14.03.2017

20 – letni kierowca motoroweru nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Miał orzeczony zakaz kierowania pojazdami i posiadał przy sobie marihuanę. Podczas zatrzymania proponował policjantom pieniądze w zamian za odstąpienie czynności. Grozi mu teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

W minioną sobotę (11.03) węgrowscy policjanci patrolując miasto zatrzymali do kontroli drogowej motorower, którym podróżował 20 - letni mieszkaniec Sokołowa Podlaskiego. Na widok policjantów mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli. Policjanci podjęli pościg, który zakończył się zatrzymaniem mężczyzny. Sokołowianin miał zakaz kierowania pojazdami a motorower, którym podróżował nie posiadał obowiązkowego ubezpieczenia. Podczas przeszukania policjanci znaleźli także torebkę z marihuaną. 20 – latek w trakcie czynności zatrzymania proponował policjantom pieniądze w zamian za odstąpienie czynności. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, pobrano także krew do badań na zawartość środków odurzających.

20 – letni mieszkaniec Sokołowa Podlaskiego usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających,  kierowania pomimo zakazu oraz nakłaniania funkcjonariuszy do odstąpienia czynności służbowych w zamian za wręczenie im korzyści majątkowej. Grozi mu teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

 

sierż. szt. Anna Maliszewska

Powrót na górę strony