Nowe radiowozy w Węgrowie - Aktualności - KPP w Węgrowie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Nowe radiowozy w Węgrowie

Data publikacji 20.01.2017

Wczoraj w Komendzie Powiatowej Policji w Węgrowie odbyły się uroczystości związane z przekazaniem radiowozów policyjnych, z udziałem Komendanta Powiatowego Policji w Węgrowie mł. insp. Andrzeja Styrczuli oraz przedstawicieli lokalnego samorządu.

Komendant Powiatowy Policji w Węgrowie mł. insp. Andrzej Styrczula przed przekazaniem policyjnych radiowozów wygłosił przemówienie, w którym podkreślił rolę współpracy, między Policją a samorządami, pełnej życzliwości i zaufania. Komendant podziękował samorządom za wsparcie policyjnych działań. Nowe radiowozy i środki pieniężne, które samorząd przeznacza na Policję, będą przyczyniały się do lepszej pracy policjantów. Komendant podkreślił, że najważniejszym zadaniem węgrowskiej policji jest zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom powiatu węgrowskiego.

Komendant złożył podziękowania za wymierne wsparcie dla Komendy Powiatowej Policji w Węgrowie. Dzięki zaangażowaniu ponad 158 tysięcy złotych z budżetu Starostwa Powiatowego, Miasta Węgrów i Łochów oraz Urzędów Gmin: Korytnica, Grębków, Miedzna, Stoczek, Sadowne węgrowscy funkcjonariusze otrzymali cztery nowe pojazdy służbowe. Przekazane samochody to Skoda Yeti, Kia Cee’d, Opel Astra, Opel Combo, które są dynamiczne, wyposażone w szereg nowoczesnych systemów zapewniających policjantom maksymalne bezpieczeństwo i komfort pracy. Dzięki temu sprzętowi transportowemu funkcjonariusze jeszcze szybciej będą dojeżdżać na miejsce interwencji, skutecznie nieść pomoc mieszkańcom.

Komenda Powiatowa Policji w Węgrowie otrzymała także Skodę Yeti sfinansowaną w całości ze środków Komendy Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu.

Uroczystość stała się  potwierdzeniem stałej przychylności samorządu lokalnego, przychylności, dzięki której realizowane  wspólnie inicjatywy i pomysły ukierunkowane są na poprawę bezpieczeństwa mieszkańców powiatu węgrowskiego.

sierż. szt. Anna Maliszewska

Foto: Wydz. Kryminalny

Zainstaluj wtyczkę Flash aby zobaczyć odtwarzacz.
Powrót na górę strony