Zdarzenia drogowe w powiecie węgrowskim - Aktualności - KPP w Węgrowie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zdarzenia drogowe w powiecie węgrowskim

Data publikacji 15.07.2019

W ostatnich dniach doszło do zdarzeń drogowych na terenie powiatu węgrowskiego. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze.

08 lipca  w. Żelazów, 18 letnia mieszkanka pow. węgrowskiego kierując samochodem marki Citroen na łuku drogi nie dostosowała prędkości do warunków atmosferycznych wyniku czego straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do przydrożnego rowu uszkadzając ogrodzenie posesji. Kierująca doznała obrażeń ciała.

Tego samego dnia w m. Słuchocin mieszkaniec pow. mińskiego kierując pojazdem Iveco nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu VW  w wyniku czego ten zjechał na prawą stronę drogi , a następnie uderzył w słup oświetleniowy. Pięć osób podróżujących VW zostało zabranych do Szpitali. Postępowanie prowadzi PP Korytnica.

09 lipca w Węgrowie na ul. Al. Solidarności kierujący samochodem marki Ford mieszkaniec pow. węgrowskiego, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej Skodą doprowadzając do zderzenia się pojazdów. Nikt ni poniósł obrażeń.

10 lipca w Łochowie na  ul. Al. Łochowskiej kierujący skuterem na prostym odcinku drogi , przy intensywnych opadach deszczu, jadący wraz z pasażerką uderzył w krawężnik znajdujący się pry drodze wewnętrznej co spowodowało utratę panowania nad kierowanym pojazdem     i w rezultacie przewrócenie się skutera, w wyniku czego pasażerka doznała obrażeń ciała.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego  o rozwagę i ostrożność na drodze. Szczególnie o jazdę zgodną z przepisami ruchu i  zdrowym rozsądkiem.  

 

 M/K

 

 

 

 

 

 

Powrót na górę strony