Odprawa roczna węgrowskich policjantów - Aktualności - KPP w Węgrowie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Odprawa roczna węgrowskich policjantów

Data publikacji 08.02.2019

Dzisiaj w budynku Starostwa Powiatowego w Węgrowie odbyła się odprawa służbowa z udziałem Sekretarza Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosława Zielińskiego oraz Komendanta Wojewódzkiego Policji z siedzibą w Radomiu insp. Tomasza Michułki, będąca podsumowaniem pracy węgrowskiej Policji w 2018 roku.

Odprawę rozpoczął Komendant Powiatowy Policji w Węgrowie - insp. Andrzej Styrczula. Komendant przywitał gości i przedstawił stan bezpieczeństwa na terenie miasta. Komendant Wojewódzki Policji z siedziba w Radomiu - insp. Tomasz Michułka podsumował wyniki pracy funkcjonariuszy KPP w Węgrowie w odniesieniu do garnizonu mazowieckiego. Insp. Tomasz Michułka podziękował policjantom i pracownikom węgrowskiej komendy za wysiłek i trud wkładany w codzienną służbę, życząc wszystkim satysfakcji z wykonywanej pracy. Podziękowania za dobrą współpracę skierował również w stronę samorządowców i służb współpracujących z węgrowskiej Policją.

Następnie Sekretarza Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosław Zieliński podziękował węgrowskim policjantom za ich efektywną służbę oraz omówił modernizację służb mundurowych, która w istotny sposób wypływa na bezpieczeństwo. Podkreślił także, jak ważna jest obecność Policji w społeczeństwie oraz dobry kontakt dzielnicowych z mieszkańcami. W dalszej części odprawy głos zabrali zaproszeni goście, którzy podkreślili dobrą współpracę oraz dziękowali za zaangażowanie w służbie i znaczny wzrost poprawy bezpieczeństwa na terenie powiatu węgrowskiego. W spotkaniu udział wzięli także: Wicemarszałek Senatu RP Maria Koc, Starosta Powiatu Węgrowskiego Ewa Besztak, Zastępca Burmistrza Węgrowa Halina Ulińska, Burmistrz Miasta i Gminy Łochów Robert Gołaszewski, wójtowie, przedstawiciele klasy mundurowej.

Następnie Sekretarz Stanu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosław Zieliński wraz z Komendantem Wojewódzkim Policji zs. w Radomiu odwiedzili policjantów z Komisariatu Policji w Łochowie.

Autor: sierż. Marta Lewandowska

  • Odprawa roczna węgrowskiej Policji na której podsumowano wyniki pracy za 2018 rok odbyła się w piątek(8. 02.2019r) w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Węgrowie.
Powrót na górę strony