Oddaj swój głos na "Najpopularniejszego Dzielnicowego Roku 2017" - Aktualności - KPP w Sierpcu

Aktualności

Oddaj swój głos na "Najpopularniejszego Dzielnicowego Roku 2017"

Komenda Powiatowa Policji w Sierpcu jest organizatorem konkursu na „Najpopularniejszego Dzielnicowego Roku 2017” z terenu powiatu sierpeckiego. Już od wtorku 2 stycznia 2018 roku będzie można głosować na dzielnicowego, który według Państwa zasługuje na wyróżnienie. Plebiscyt potrwa do 31 stycznia 2018 roku.

Dzielnicowy, jako policjant pierwszego kontaktu w rejonie służbowym, odgrywa ważną rolę w systemie działań profilaktycznych, ze względu na jego bezpośredni kontakt ze społecznością lokalną co wpływa na bezpieczeństwo mieszkańców.

Zachęcamy Państwa do udziału w konkursie poprzez wypełnienie anonimowej ankiety i pozostawienie jej w wyznaczonych do tego miejscach w Urzędzie Miasta Sierpc, Starostwie Powiatowym w Sierpcu, Urzędach Gmin z terenu powiatu sierpeckiego, a także w Komendzie Powiatowej Policji w Sierpcu oraz Posterunkach Policji z terenu powiatu sierpeckiego.

Wzór ankiety w formacie .pdf można pobrać poniżej z załącznika do strony i wypełnioną ankietę przesłać na adres:

Komenda Powiatowa Policji w Sierpcu,

ul. Kilińskiego 24C, 09-200 Sierpc

z dopiskiem „Najpopularniejszy Dzielnicowy Roku 2017”.

Najpopularniejszy dzielnicowy wyłoniony zostanie spośród 9 dzielnicowych pełniących służbę na terenie miasta Sierpca i gmin powiatu sierpeckiego, a jedynym i najważniejszym elementem oceny wpływającej na wyłonienie najpopularniejszego dzielnicowego będzie opinia społeczna wyrażona za pomocą ankiety.

Zapraszamy do udziału w konkursie.

          st.asp. Krzysztof Kosiorek 

          /oficer prasowy KPP Sierpc/

Publikacja: Krzysztof Kosiorek

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony